Trendyol Entegrasyonu

EntegreTürk’e pazaryeri mağazası eklemek son derece kolaydır. Ana sayfadan “Ayarlar / Mağaza Listesi/ Mağaza Ekle” seçeneğine tıkladıktan sonra Trendyol’u seçip gerekli bilgileri girerek entegrasyonu hızla tamamlayabilirsiniz.

Trendyol Mağazası Nasıl Eklenir

EntegreTürk üzerinden Pazaryeri mağazanızı kolayca yönetebilirsiniz. Platformun kullanıcı dostu arayüzü sayesinde entegrasyon sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İşte adım adım rehber:

Hesap Oluşturma ve Giriş Yapma: EntegreTürk’ü kullanabilmek için öncelikle panel.entegreturk.com web sitesine gidin ve hesap oluşturun. Ardından oluşturduğunuz bilgilerle sisteme giriş yapın.

Pazaryeri Yönetimi Sekmesine Gitme: Giriş yaptıktan sonra ana panelde bulunan “Ayarlar” menüsünün üzerine geline açılan menüden “Mağaza Listesi” menüsü açılan sayfadan  “Mağaza Ekle” sekmesine bulun ve tıklayın.

Trendyol’u Seçme: Açılan sayfada Trendyol’u seçin. EntegreTürk, çeşitli pazaryerlerine entegrasyon sağlar, bu nedenle Trendyol’u seçtiğinizden emin olun.

Gerekli Bilgileri Girme: Trendyol entegrasyonunu başlatmak için gerekli olan bilgileri girin. Bu bilgiler arasında mağaza adı, API anahtarı, şifre gibi temel bilgiler yer alacaktır. Trendyol API bilgilerinizi Trendyol Geliştirici Portalı’ndan alabilirsiniz.

Entegrasyonu Tamamlama: Girdiğiniz bilgileri kontrol edin ve onaylayın. Ardından “Entegrasyonu Tamamla” butona tıklayarak işlemi sonlandırın.

Mağazanızı Yönetmeye Başlama: Entegrasyon tamamlandıktan sonra, Trendyol mağazanızı EntegreTürk üzerinden yönetmeye başlayabilirsiniz. Ürün ekleyebilir, stokları takip edebilir, siparişleri yönetebilir ve daha pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

150+

İşletme Sayısı

Farklı sektörlerden 150+ işletme Pazaryeri entegrasyonumuzu kullanıyorlar.

450+

Mağaza Sayısı

İşletmeler farklı pazaryerindeki 450+ mağazasını entegre sistemimizle yönetiyorlar.

500+Bin

Ürün Sayısı

Mağazalarda 500 Bin adedin üzerinde ürün, milyonlarca müşteriye gösteriliyor.

“EntegreTürk Teknoloji’deki profesyonel ekibin doğru ve ilerici yaklaşımları sayesinde e-ticarette hem başarılı olduk olduk hem de yıldan yıla büyüme yaşadık.”

Andrew Karter Client
Gürzap Kara

OlimpiyatSpor CEO

panel.entegreturk.com

Düşündüğünüzden Daha Kolay

EntegreTürk, pazaryeri entegrasyonlarını kolaylaştırır. Basit arayüzü ve kullanıcı dostu özellikleri ile mağazanızı hızlı bir şekilde çeşitli pazaryerlerine entegre eder.

Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti, Pazarama, Hepsiglobal, Ozon ve Amazon gibi tüm önemli pazaryerlerinde hemen mağazanızı açın. Ürünleri ister E-Ticaret sitenizden, İsterseniz EntegreTürk listesinden ekleyin ve ürünlerinizi geniş bir hedef kitleye ulaştırın ve hemen satış yapmaya başlayın.

Ana Sayfa Bilgileri

Günlük  Ürün Satış Adedi, Gelir-Gider, Kar-Zarar, Kargo Ürün Bilgileri, Aylık Gelir-Gider Kar-Zarar, Şehir Bazlı Satış Raporu, Ürün Bazalı satış Raporu Yer alır

Ürün Menüsü

Ürün Ekleme, Ürün Listeme, Reçete Ürün Listesi, Tedarikçi Ürün Listesi, Toplu Güncelleme, Ürün Gönderim Raporlarını buradan yönetebilirsiniz.

Sipariş Menüsü

Onay bekleyenler, Sipariş listesi, Tedarikçi sipariş listesi, Kargo grupları olmak üzere siparişlerle ilgili tüm işlemleri buradan yapabilirsiniz.

Ayarlar Menüsü

Mağaza listesi, Fatura ayarları, Kargo doküman ayarları, Tedarikçi listesi, kullanılan tedarikçiler olmak üzere ayarlarla ilgili ilgili tüm işlemleri buradan yapabilirsiniz.

Raporlar Menüsü

Özet sipariş raporu, Sipariş raporu (excel)  Kargo grupları raporu (excel) olmak üzere raporlarla ilgili tüm işlemleri buradan yapabilirsiniz.

Paketler Menüsü

Kullanmış olduğunuz paketlerle ilgili değişim işlemlerini buradan yapabilirsiniz.

“EntegreTürk sayesinde pazaryeri entegrasyonları sorunsuz ve hızlı! Kullanıcı dostu arayüzü ve etkili entegrasyon özellikleriyle işimizi kolaylaştırıyoruz. Çok memnunuz!”

Hızır Çevik

5D  Mağazacılık SEO

Bize Ulaşırsanız Yardım Edebiliriz

Müşteri Hizmetleri

EntegreTürk Teknoloji

Müşteri Hizmetleri

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum