Demo Kayıt İşlemleri

EntegreTürk Pazaryerleri Entegrasyon Yazılımını kullanmak için, EntegreTürk’ün resmi web sitesini ziyaret edin. Ana sayfadaki “Giriş” butonuna tıklayarak panel.entegreturk.com sayfasına ulaşın. Burada en altta bulunan “Kayıt Ol” yazısına tıklayın açılan sayfadaki kayıt formunu doldurun. Giriş bilgilerinizi oluşturduktan sonra, sisteme giriş yaparak pazaryerlerinizi tek ekrandan kolayca yönetmeye başlayabilirsiniz.

Kayıt Sırasında Dikkat Edilecekler

Kayıt sırasında, EntegreTürk’e doğru ve eksiksiz bilgilerle doldurulan kayıt formu, işletmenizin doğru entegrasyonunu sağlar. Şirket ismi, adresi, yetkili kişi, ve telefon gibi bilgilerin doğru olması, platformun size en iyi hizmeti sunmasına yardımcı olur.

Kaydınızı tamamladığınızda, EntegreTürk hesabınız 15 gün boyunca ücretsiz olarak aktif edilecek. Hesabınıza giriş yaparak mağazanızı ve ürünlerinizi kolayca ekleyebilir, platformun avantajlarından 15 gün boyunca ücretsiz olarak faydalanmaya başlayabilirsiniz.

150+

İşletme Sayısı

Farklı sektörlerden 150+ işletme Pazaryeri entegrasyonumuzu kullanıyorlar.

450+

Mağaza Sayısı

İşletmeler farklı pazaryerindeki 450+ mağazasını entegre sistemimizle yönetiyorlar.

500+Bin

Ürün Sayısı

Mağazalarda 500 Bin adedin üzerinde ürün, milyonlarca müşteriye gösteriliyor.

“EntegreTürk Teknoloji’deki profesyonel ekibin doğru ve ilerici yaklaşımları sayesinde e-ticarette hem başarılı olduk olduk hem de yıldan yıla büyüme yaşadık.”

Andrew Karter Client
Gürzap Kara

OlimpiyatSpor CEO

Team working

Düşündüğünüzden Daha Kolay

EntegreTürk, pazaryeri entegrasyonlarını kolaylaştırır. Basit arayüzü ve kullanıcı dostu özellikleri ile mağazanızı hızlı ve etkili bir şekilde çeşitli pazaryerlerine entegre eder.

  • Dashboard

  • Ürünler

  • Siparişler

  • Raporlar

  • Ayarlar

  • Paketler

Her şey bu ekranda;  tüm pazaryerlerinizi yönetir, siparişlerinizi alır, faturalarınızı keser ve kargolarsınız.

Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti, Pazarama, Hepsiglobal, Ozon ve Amazon gibi tüm önemli pazaryerlerinde hemen mağazanızı açın.

Ürünleri ister E-Ticaret sitenizden, İsterseniz EntegreTürk listesinden ekleyin ve ürünlerinizi geniş bir hedef kitleye ulaştırın ve hemen satış yapmaya başlayın.

Ürün Satış Analizi

Adet bazlı e-ticaret satış analizleri, işletmenizin ürün satışlarını detaylı bir şekilde değerlendirmenizi ve önlem almanızı sağlar.

Ürün Ciro Analizleri

İşletmenizin gelirini inceleyerek hangi ürünlerin veya kategorilerin daha fazla kazanç sağladığını belirlemenizi sağlar.

Ana Sayfada Yer Alan Bilgiler

Ana sayfada ürünlerle ilgili tüm işlemlerinizi görebilirsiniz. İlk giriş sayfasında haftalık ciro-maliyet-kar zarar grafiği,  Kargolarla ilgili, onay bekleyen, geciken, taşıma durumunda, teslim edilen ve iade iptaller olmak üzere tümünü görebilirisiniz.
Bir alt sayfaya indiğinizde ise;  Aylık Ciro / Maliyet / Kar – Zarar, hemen yanında  Toplam – Ciro / Maliyet / Kar – Zarar bunların altında şehir bazında ürün satış adetleri ve onun yanında en fazla satılan ürünler raporu sizi karşılar.

Ürünler ve Siparişler

Ürün Kategorisi:  Ürün Ekleme, Ürün Listeme, Reçete Ürün Listesi, Tedarikçi Ürün Listesi, Toplu Güncelleme, Ürün Gönderim Raporları Olmak üzere ürünlerle ilgili tüm işlemleri buradan yapabilirsiniz.

Sipariş Kategorisi: Onay bekleyenler, Sipariş listesi, Tedarikçi sipariş listesi, Kargo grupları olmak üzere siparişlerle ilgili tüm işlemleri buradan yapabilirsiniz.

Raporlar ve Ayarlar

Raporlar Kategorisi:  Özet sipariş raporu, Sipariş raporu (excel)  Kargo grupları raporu (excel) olmak üzere raporlarla ilgili tüm işlemleri buradan yapabilirsiniz.

Ayarlar Kategorisi: Mağaza listesi, Fatura ayarları, Kargo doküman ayarları, Tedarikçi listesi, kullanılan tedarikçiler olmak üzere ayarlarla ilgili ilgili tüm işlemleri buradan yapabilirsiniz.

“EntegreTürk sayesinde pazaryeri entegrasyonları sorunsuz ve hızlı! Kullanıcı dostu arayüzü ve etkili entegrasyon özellikleriyle işimizi kolaylaştırıyoruz. Çok memnunuz!”

Kübra Özkul

Elitehome Mağaza Yöneticisi

Bize Ulaşırsanız Yardım Edebiliriz

Müşteri Hizmetleri

EntegreTürk Teknoloji

Müşteri Hizmetleri

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum